Koolist

Uudised

06.09.2017
Euroopa Muinsuskaitsepäevad 2017
7. -10. septembril toimuvad Euroopa Muinsuskaitsepäevad,...
20.07.2017
Töökuulutus
Vana-Vigala Põhikool kuulutab välja konkursi vabade...
24.06.2017
Külastusmäng ''Unustatud mõisad 2017''
Kuulutus leitav siit

Saavutused

2016/2017
1. Kooliastme mälumängu 1.etapp - Ken Andre Tamm, Iiris Rebeka Saffre, Andre Kuusk 3. koht
Nuti-Mati matemaatika Lääne-Eesti finaalis Käina koolis kuni 1. kl - Ken-Andre Tamm  6. koht; 2.-3. kl - Andre Kuusk 4. koht; täiskasvanud - Marje Orav 1. koht ja Hillar Orav 4. koht
Raplamaa I kooliastme õpioskuste olümpiaad 3. klass - Andre Kuusk 5.-6. koht
Emakeeleolüpmpiaad Raplamaa voor 5. klass - Triinu Algma 12.-13. koht ja 6. klass - Joonas Asumets 8.-9. koht
2015/2016
Õpioskuste olümpiaad 2.klass - Andre Kuusk 2.koht
Õpioskuste olümpiaad 1.klass - Iris Rebeka Saffre 6.koht

2014/2015
Matemaatikaolümpiaad 6. klass - Mari Saffre 4.-8. koht
Keemiaolümpiaad 8.klass - Raido Rehepapp 6. koht

2013/2014
Maktemaatikaolümpiaad 5.klass - Mari Saffre 6.-8. koht
2012/2013
Vene keele konkurss 6. klass - Raido Rehepapp, Mart Sula 4.-6. koht
Matemaatikaolümpiaad 6. klass - Raido Rehepapp 8.-9. koht
emakeeleolümpiaad 4. klass - Mari Saffre 7. koht
2011/2012
Õpioskuste olümpiaad 3. klass - Mari Saffre 2. koht
Emakeeleolümpiaad 7.-8. klass - Adeele Zagurski 9.koht
Geograafiaolümpiaad 7. klass - Adeele Zagurski 9. koht
2010/2011
Keemiaolümpiaad 8. klass - Triinu Ülemaante 6. koht
2009/2010
Inglise keele olümpiaad 6. klass - Arnold Zagurski III koht
2008/2009
Raplamaa ettelugemisvõistlus "Loeme Ellen Niitu" - Adeele Zagurski 4. klass I koht, Katri Alesmaa 4. klass eriauhind
Üle-eestiline ettelugemisvõistlus - Adeele Zagurski III koht
Inglise keele olümpiaad 6. klass - Signe-Renate Saar 5-6. koht
2007/2008
A.Lindgreni lugemiskonkurss Raplamaal 5. klass - Signe-Renate Saar I koht
Raplamaa pranglimise võistlus (neidude-naiste arvestus) 8.klass - Liina Otti 5. koht
2006/2007
Matemaatikaolümpiaad 5.klass - Doris Välis 6. koht
Raplamaa sudoku meistrivõistlused 6. klass - Anni Vitsberg I-II koht
2005/2006
Eesti keele olümpiaad 9. klass - Rauno Liländer I koht
Geograafiaolümpiaad 8. klass - Rain Kalda 4. koht
Geograafiaolümpiaad 9. klass - Rauno Liländer 5. koht
2004/2005
Tööõpetuse õpilaskonkurss 9. klass - Liisi Nisumaa, Jaana Liländer 5. koht
Matemaatikaolümpiaad 8. klass - Rauno Liländer III koht
Matemaatikaolümpiaad 9. klass - Jaana Liländer II koht
Keemiaolümpiaad 8. klass - Rauno Liländer 6. koht
Loodusajakirjade tundmise viktoriin, vabariiklik - Rain Kalda I koht
2003/2004
Matemaatikaolümpiaad 8. klass - Jaana Liländer II koht
Võistkondlik matemaatika ülesannete lahendamise võistlus 8. klass - Liisi Nisumaa, Liina Veerits, Jaana Liländer - III koht
2002/2003
Matemaatikaolümpiaad 7. klass - JaanaLiländer II-IV koht
Käsitööolümpiaad 9. klass - Kaire Kuimets III koht, Liia Kaljundi II koht referaadi koostamisel
Elektrooniline mälumäng võistkondlik II koht
2001/2002
Matemaatikaolümpiaad 5. klass - Rauno Liländer II koht
Matemaatikaolümpiaad 6. klass - Jaana Liländer III koht
2000/2001
Terviseõpetuse olümpiaad 5. klass - Jaana Liländer II koht
Emakeeleolümpiaad 9. klass - Rain Saar III koht
1997/1998
Ajalugu 7. klass - Lilian Viirma I koht
Emakeel 7. klass - Anu Jalas III-IV koht, Lilian Viirma III-IV koht
1996/1997
Deklamaatorite konkurss 7. klass - Anne-Mari Veskimägi