Õpetajad ja töötajad


Vana-Vigala Põhikooli õpetajad ja töötajad 2019/2020.õ.a.

  1. Margit Liira-  direktor, 8.kl arvutiõpetus
  2. Raili Roosi – 1.klassi juhataja, pikapäevarühm
  3. Mare Kivi - 2.klassi juhataja, õpilaskodu pedagoog
  4. Krista Tõldmaker – 4.-5.klassi juhataja, tantsuline liikumine (1.-5.kl)
  5. Krista Viibus – 6.klassi juhataja, ajalugu, õpiabi
  6. Silja Käär - 7. klassi juhataja, eesti keel 7.-9. kl, muusikaõpetus 5.-9.kl
  7. Ilona Pappe – 8A.kl. juhataja, inimeseõpetus, geograafia, vene keel 6.kl, sots.pedagoog
  8. Marje Orav – 9A.kl.juhataja, matemaatika (5.-9.kl.)
  9. Hedi Maasikas – inglise keel, saksa keel
  10. Alide Ljubomirova – vene keel (9.klass), ajalugu, ühiskonnaõpetus
  11. Tiina Kalda - loodusõpetus (7.klass), bioloogia, inimeseõp (8K)
  12. Edith Alasi - käsitöö
  13. Ede Rukki - kunstiõpetus
  14. Anne-Ly Viimne – kehaline kasvatus
  15. Hillar Orav – füüsika, matemaatika (8K, 9K)
  16. Aili Soonberg – raamatukoguhoidja, vene keel (7.,8.klass), muusika (1.-4.klass)
  17. Ivika Priidel – sekretär, inglise keel (8K, 9K)
  18. Andres Kikas – majandusjuhataja, tööõpetus
  19. Ira Abel – vene keel (8K, 9K)
  20. Tiina Loide – keemia 
  21. Anne Viirma – ajalugu (8K, 9K), ühiskond (9K)
  22. Kersti Ojavee – 8K klassi juhataja
  23. Valdo Järv  - 9K klassi juhataja
  24. Kati Kuldmaa- huvijuht (lapsehoolduspuhkusel)
  25. Merike Hints – õpilaskodu kasvataja
  26. Kaili Kirsipuu – õpilaskodu kasvataja
  27. Pirje Kirs – õpilaskodu kasvataja
  28. Merike Pajuva - õpilaskodu öökasvataja
  29. Lii Välis – nõustaja
  30. Aime Kikas – puhastusteenindaja
  31. Silva Paavel – puhastusteenindaja
  32. Valve Jaakson – puhastusteenindaja
  33. Olev Nisumaa – maadlustreener
  34. Hannes Välis - treener, kehaline kasvatus (8K, 9K)

Vana-Vigala Põhikooli õpetajad ja töötajad 2019/2020.õ.a.

  1. Margit Liira-  direktor, 8.kl arvutiõpetus
  2. Raili Roosi – 1.klassi juhataja, pikapäevarühm
  3. Mare Kivi - 2.klassi juhataja, õpilaskodu pedagoog
  4. Krista Tõldmaker – 4.-5.klassi juhataja, tantsuline liikumine (1.-5.kl)
  5. Krista Viibus – 6.klassi juhataja, ajalugu, õpiabi
  6. Silja Käär - 7. klassi juhataja, eesti keel 7.-9. kl, muusikaõpetus 5.-9.kl
  7. Ilona Pappe – 8A.kl.
juhataja, inimeseõpetus, geograafia, vene keel 6.kl, sots.pedagoog
  • Marje Orav – 9A.kl.juhataja, matemaatika (5.-9.kl.)
  • Hedi Maasikas – inglise keel, saksa keel
  • Alide Ljubomirova – vene keel (9.klass), ajalugu, ühiskonnaõpetus
  • Tiina Kalda - loodusõpetus (7.klass), bioloogia, inimeseõp (8K)
  • Edith Alasi - käsitöö
  • Ede Rukki - kunstiõpetus
  • Anne-Ly Viimne – kehaline kasvatus
  • Hillar Orav – füüsika, matemaatika (8K, 9K)
  • Aili Soonberg – raamatukoguhoidja, vene keel (7.,8.klass), muusika (1.-4.klass)
  • Ivika Priidel – sekretär, inglise keel (8K, 9K)
  • Andres Kikas – majandusjuhataja, tööõpetus
  • Ira Abel – vene keel (8K, 9K)
  • Tiina Loide – keemia 
  • Anne Viirma – ajalugu (8K, 9K), ühiskond (9K)
  • Kersti Ojavee – 8K klassi juhataja
  • Valdo Järv  - 9K klassi juhataja
  • Kati Kuldmaa- huvijuht (lapsehoolduspuhkusel)
  • Merike Hints – õpilaskodu kasvataja
  • Kaili Kirsipuu – õpilaskodu kasvataja
  • Pirje Kirs – õpilaskodu kasvataja
  • Merike Pajuva - õpilaskodu öökasvataja
  • Lii Välis – nõustaja
  • Aime Kikas – puhastusteenindaja
  • Silva Paavel – puhastusteenindaja
  • Valve Jaakson – puhastusteenindaja
  • Olev Nisumaa – maadlustreener
  • Hannes Välis - treener, kehaline kasvatus (8K, 9K)