Õpetajad ja töötajad


Vana-Vigala Põhikooli õpetajad ja töötajad 2020/2021.õ.a.

  1. Margit Liira-  direktor, 8. kl arvutiõpetus
  2. Krista Viibus – 1. klassi juhataja, ajalugu, õpiabi
  3. Raili Roosi – 2. klassi juhataja, pikapäevarühm
  4. Mare Kivi - 3. klassi juhataja, õpilaskodu pedagoog
  5. Krista Tõldmaker – 5.-6. klassi juhataja, kunst, käsitöö (1.-2.kl), tantsuline liikumine (1.-5.kl)
  6. Marje Orav – 7. klassi juhataja, matemaatika (5.-9. kl.)
  7. Silja Käär - 8A klassi juhataja, eesti keel (7.-9. kl), muusikaõpetus (5.-9. kl)
  8. Ilona Pappe – 9A klassi juhataja, inimeseõpetus, geograafia, sots.pedagoog
  9. Hedi Maasikas – inglise keel (5.-9.kl.)
  10. Jüri Vlassov - vene keel
  11. Alide Ljubomirova – ajalugu, ühiskonnaõpetus
  12. Tiina Kalda - loodusõpetus (7. kl.), bioloogia, inimeseõp (8K)
  13. Edith Alasi - käsitöö (5.-9.kl. T)
  14. Kaia Kullamaa - kunstiõpetus
  15. Nele Nisumaa – kehaline kasvatus (1.-3.kl, 5.-9. kl. T)
  16. Hannes Välis - kehaline kasvatus (5.-9.kl. P, 8K, 9K)
  17. Tiina Loide – keemia 
  18. Hillar Orav – füüsika, matemaatika (8K, 9K)
  19. Aili Soonberg – raamatukoguhoidja, muusika (1.-3.kl.)
  20. Ivika Priidel – sekretär, inglise keel (3.kl, 8K, 9K)
  21. Andres Kikas – majandusjuhataja, tööõpetus (5.-9.kl. P)
  22. Kati Kuldmaa- huvijuht 
  23. Ira Abel – vene keel (8K, 9K)
  24. Anne Viirma – ajalugu (8K, 9K), ühiskond (9K)
  25. Tõnu Mesila  - 8K klassi juhataja
  26. Kersti Ojavee – 9K klassi juhataja
  27. Merike Hints – õpilaskodu kasvataja
  28. Kaili Kirsipuu – õpilaskodu kasvataja
  29. Pirje Kirs – õpilaskodu kasvataja
  30. Lii Välis – nõustaja
  31. Aime Kikas – puhastusteenindaja
  32. Silva Paavel – puhastusteenindaja
  33. Valve Jaakson – puhastusteenindaja
  34. Olev Nisumaa – maadlustreener

Vana-Vigala Põhikooli õpetajad ja töötajad 2020/2021.õ.a.

  1. Margit Liira-  direktor, 8. kl arvutiõpetus
  2. Krista Viibus – 1. klassi juhataja, ajalugu, õpiabi
  3. Raili Roosi – 2. klassi juhataja, pikapäevarühm
  4. Mare Kivi - 3. klassi juhataja, õpilaskodu pedagoog
  5. Krista Tõldmaker – 5.-6. klassi juhataja, kunst, käsitöö (1.-2.kl), tantsuline liikumine (1.-5.kl)
  6. Marje Orav – 7. klassi juhataja, matemaatika (5.-9. kl.)
  7. Silja Käär - 8A klassi juhataja, eesti keel (7.-9. kl), muusikaõpetus (5.-9.
kl)
  • Ilona Pappe – 9A klassi juhataja, inimeseõpetus, geograafia, sots.pedagoog
  • Hedi Maasikas – inglise keel (5.-9.kl.)
  • Jüri Vlassov - vene keel
  • Alide Ljubomirova – ajalugu, ühiskonnaõpetus
  • Tiina Kalda - loodusõpetus (7. kl.), bioloogia, inimeseõp (8K)
  • Edith Alasi - käsitöö (5.-9.kl. T)
  • Kaia Kullamaa - kunstiõpetus
  • Nele Nisumaa – kehaline kasvatus (1.-3.kl, 5.-9. kl. T)
  • Hannes Välis - kehaline kasvatus (5.-9.kl. P, 8K, 9K)
  • Tiina Loide – keemia 
  • Hillar Orav – füüsika, matemaatika (8K, 9K)
  • Aili Soonberg – raamatukoguhoidja, muusika (1.-3.kl.)
  • Ivika Priidel – sekretär, inglise keel (3.kl, 8K, 9K)
  • Andres Kikas – majandusjuhataja, tööõpetus (5.-9.kl. P)
  • Kati Kuldmaa- huvijuht 
  • Ira Abel – vene keel (8K, 9K)
  • Anne Viirma – ajalugu (8K, 9K), ühiskond (9K)
  • Tõnu Mesila  - 8K klassi juhataja
  • Kersti Ojavee – 9K klassi juhataja
  • Merike Hints – õpilaskodu kasvataja
  • Kaili Kirsipuu – õpilaskodu kasvataja
  • Pirje Kirs – õpilaskodu kasvataja
  • Lii Välis – nõustaja
  • Aime Kikas – puhastusteenindaja
  • Silva Paavel – puhastusteenindaja
  • Valve Jaakson – puhastusteenindaja
  • Olev Nisumaa – maadlustreener