Tööplaan


2019/20 õ.-a. I poolaasta tööplaan

Aeg

Üritus

Vastutaja

JAANUAR

 

 

13.-19.01

Matemaatikanädal

Matemaatika õpetaja

14.01

Pildistamine

K. Kuldmaa

20.01

Mälumäng

6.kl, K. Kuldmaa

 

 

 

VEEBRUAR

 

 

07.02

Folklooripäev

K. Tõldmaker, K. Kuldmaa, M. Liira, R. Roosi

10.02-14.02

Sõbranädal

8. kl, klj.

18.02

Vastlapäev

K. Kuldmaa

21.02

Vabariigi aastapäev

S. Käär, K. Kuldmaa

 

 

 

 

Koolivaheaeg 24.02-01.03

 

 

 

 

MÄRTS

 

 

09.03

Tüdrukute päev

6. kl, klj.

16.03

Emakeelepäev

Eesti keele õpetaja

26.03

Nutivabapäev

8.kl, klj.

30.03

Teatripäev

 

 

 

 

APRILL

 

 

13.-17.04

Võõrkeelte nädal

Võõrkeele õpetajad

13.04

Mälumäng

6.kl, klj.

29.04

Tantsupäev

K. Tõldmaker, A. Viimne

 

 

 

 

Koolivaheaeg 20.04 – 26.04

 

 

 

 

MAI

 

 

11.-17.05

Loodusainete ja keskkonnanädal

Loodusainete õpetajad

14.05

Kevadkontsert

S. Käär, K. Tõldmaker

 

Spordipäev

keh. kasv õpetaja

18.05

Mälumäng

6.kl, klj.

28.05

Viimane koolikell

1.kl ja 9. kl, klj.

 

 

 

JUUNI

 

 

01.06

Ekskursioonid

Klj.

05.06

Koolilõpupiknik

Klj.

19.06

Lõpuaktus

8.kl, S. Käär

2019/20 õ.-a. I poolaasta tööplaan

Aeg

Üritus

Vastutaja

JAANUAR

 

 

13.-19.01

Matemaatikanädal

Matemaatika õpetaja

14.01

Pildistamine

K. Kuldmaa

20.01

Mälumäng

6.kl, K. Kuldmaa

 

 

 

VEEBRUAR

 

 

07.02

Folklooripäev

K. Tõldmaker, K. Kuldmaa, M. Liira, R. Roosi

10.02-14.02

Sõbranädal

8. kl, klj.

18.02

Vastlapäev

K. Kuldmaa

21.02

Vabariigi aastapäev

S. Käär, K. Kuldmaa

 

 

 

 

Koolivaheaeg 24.02-01.03

 

 

 

 

MÄRTS

 

 

09.03

Tüdrukute päev

6. kl, klj.

16.03

Emakeelepäev

Eesti keele õpetaja

26.03

Nutivabapäev

8.kl, klj.

30.03

Teatripäev

 

 

 

 

APRILL

 

 

13.-17.04

Võõrkeelte nädal

Võõrkeele õpetajad

13.04

Mälumäng

6.kl, klj.

29.04

Tantsupäev

K. Tõldmaker, A. Viimne

 

 

 

 

Koolivaheaeg 20.04 – 26.04

 

 

 

 

MAI

 

 

11.-17.05

Loodusainete ja keskkonnanädal

Loodusainete õpetajad

14.05

Kevadkontsert

S. Käär, K. Tõldmaker

 

Spordipäev

keh. kasv õpetaja

18.05

Mälumäng

6.kl, klj.

28.05

Viimane koolikell

1.kl ja 9. kl, klj.

 

 

 

JUUNI

 

 

01.06

Ekskursioonid

Klj.

05.06

Koolilõpupiknik

Klj.

19.06

Lõpuaktus

8.kl, S. Käär