Новости

Projekt " Peakokad koolis" 31. октября admin


31. oktoobril toimus meie koolis projekt "Peakokad koolis", mis viiakse ellu koostöös Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumiga juba viiendat korda. Projekti eesmärk on koolitada noori inimesi, selleks, et kokkamine oleks lihtne, maitsev ja hea. Kogu koolituse organiseerimise poolega tegeleb Eesti Peakokkade Ühendus. Projektist võttis 6.–8. klass.

Valmistati hernepüreesuppi suitsukoodiga, lõhepastat ja purukooki õuntega.

Retseptid on saadaval siit

31. oktoobril toimus meie koolis projekt "Peakokad koolis", mis viiakse ellu koostöös Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumiga juba viiendat korda. Projekti eesmärk on koolitada noori inimesi, selleks, et kokkamine oleks lihtne, maitsev ja hea. Kogu koolituse organiseerimise poolega tegeleb Eesti Peakokkade Ühendus. Projektist võttis 6.–8. klass.

Valmistati hernepüreesuppi suitsukoodiga, lõhepastat ja purukooki õuntega.

Retseptid on saadaval siit