Nutisport 22. märts admin

20.märtsil toimus Hiiumaal Käina Koolis Lääne-Eesti piirkonna Nutispordi finaal. Sel aastal said finaalikutse 3 õpilast ja 3 õpetajat. Õpetaja Marje saavutas piirkonna parima tulemuse 45 224 punkti ning on parim juba neljandat aastat järjest. Andre saavutas 40 427 punkti ning oli teist aastat järjest oma võistlusklassi parim. Tublid osalejad olid veel Ken- Andre Tamm 3.klassist 33 930 punktiga ning Reijo Vanikov 7.klassist 33 540 punktiga.

Vana-Vigala Põhikooli matemaatikaõpetajate au hoidsid veel kõrgel õpetajad Margit Liira ja Hillar Orav.